Aidat  Ödemek  İçin

TIKLAYINIZ

Tütün ve BağımlılıkYapıcı maddelerin denetimi ile ilgili sorularınızı Gen.Bşk.Yrd. H.Berat KÖSE'ye iletebilirsiniz. 

Mobil Aidat Sistemi

ÜYELİK AİDATI ÖDEMEK İÇİN ÜYELERİMİZE DÖRT SEÇENEK SUNUYORUZ...


1-Cep telefonuna CESATDER yaz. 8071 e gönder Gelen Mesaja EVET yaz. Her ay düzenli olarak 3 TL üye aidatı derneğin hesabına geçsin.


2-Aşağıdaki Formu doldur, “Kayıt Ol” seçeneğini işaretle, telefonuna gelen mesaja EVET yaz her ay düzenli olarak 3 TL üye aidatı derneğin hesabına geçsin.


3-Akbank 0015  0105964  İban Numarası TR070004600015888000105964 nolu hesap numarasına her ay 3 TL veya yıllık 36 TL üye aidatı yatır, üye aidatı olarak derneğin hesabına geçsin.

4-Derneğimizin genel merkezinden arandıktan sonra telefonuna gelecek mesaja EVET yaz, her ay düzenli olarak 3 TL üye aidatı derneğin hesabına geçsin. 


AÇIKLAMA: Yukarıda yer verilen dört seçenekten her hangi birini tercih ederek işlem gerçekleştirebilirsiniz. İlk üç seçenekten her hangi birini bir ay içinde gerçekleştiremeyenler derneğimizin genel merkezi tarafından aranarak dördüncü seçeneğin gerçekleştirilmesi istenecektir.

Dönem sonu (yılsonu)  itibarıyla aidatını ödemediği tespit edilenlerin üyeliği sonlandırılacaktır.  

Üyelikten ayrılanların aidat ödeme talimatını sonlandırmaları için İPTAL CESATDER yazarak 8071 e göndermeleri gerekmektedir.