Aidat  Ödemek  İçin

TIKLAYINIZ

Tütün ve BağımlılıkYapıcı maddelerin denetimi ile ilgili sorularınızı Gen.Bşk.Yrd. H.Berat KÖSE'ye iletebilirsiniz. 

Atanamayanlar Platformu

İŞSİZ MESLEKTAŞLARIMIZA İSTİHDAM ALANI OLUŞTURMAYA ÇALIŞACAĞIZ


   Bundan böyle, mesleğine ve meslektaşına sahip çıkmak üzere mücadelesini sürdürecek olan derneğimizin yönetim kurulu üyeleri, halen istihdam edilmeyen meslektaşlarına istihdam imkanı oluşturmak üzere çare arayacaktır. Öncelikle işsiz meslektaşlarımızla bir araya gelerek bir platform oluşturmayı hedeflemekteyiz.

   Platform üyeleri ile yapacağımız çalışmalar neticesinde Sağlık Bakanlığı, Çevre Bakanlığı ve diğer kurumlar bünyesindeki istihdam alanlarını tespit ederek ilgili kurum ve kuruluşların yetkili organları ile bir takım görüşmeler ve kamuoyu desteği için basın açıklaması yapmayı planlamaktayız.  

   Bu itibarla, halen her hangi bir kamu kurumunda istihdam edilmeyen veya halen mesleğini icra edemeyen meslektaşlarımızın genelmerkez@cesatder.org.tr adresine iletişim bilgilerini göndermelerini istiyoruz.

Adı Soyadı      Mezun Olunan Okul/Okulların   Adı         Mezun Yılı        İkamet
1 Aytül Kıvrak Akdeniz Üni MYO 2008 İskenderun / Hatay
2 Ferhat Karakaya Çubuk SML 2000 Çubuk / Ankara
3 Cüneyt Mumcu  Celal Bayar SML 2003 Bursa
4 Sıdıka Özbek  İskenderun SML 2002 İskenderun / Hatay
5 Serdar Buhur Torbalı SML 2000 - Sakarya Üni. 2004 İzmir
6 Hasan Melıh Gül Torbalı SML 2002 - Çukurova Üni. 2006 İzmir
7 Ayben Karadana Torbalı SML 2002 -Sakarya Üni. 2006 İzmir
8 Gökhan Ağıç Gönen SML - Adnan Menderes Üni.SHMYO 2007 Öğrenci Balıkesir
9 Gülhan Alkan Arpacı İskenderun SML 2002 Hatay
10 Hüseyin Berat Köse Çubuk SML 2001 Çubuk / Ankara
11 Kıyasettin Delen Kadirli SML 2003 Kadirli / Adana
12 Fatma Sarpkaya  İskenderun SML MKÜ SHMYO 2003 İskenderun / Hatay
13 Hikmet Şan İskenderun SML 2002 MKÜ MYO  2004 İskenderun / Hatay
14 Elife Hopurcuoğlu 2005 Kadirli SML - Osmaniye MYO 2007 Kadirli / Adana
15 Derya Filiz Kırıkkale SML 2000 Kırsehir
16 Ferhan Can Celal Bayar SML 2003 Bursa
17 Hamdullah Tuncay 1995 Keçiören ÇSML
18 Mine Güleç Torbalı SML 2003 İzmir
19 Galip Keçeci Akçaabat SML 2000 Trabzon
20 Yalçın Bayram Akçaabat SML 2005 Trabzon
21 Nürgül Koç Akçaabat SML 2004 Trabzon
22 Gökhan Berber Akçaabat SML 2005 Trabzon
23 Gülen Kuri Akçaabat SML 2005 Trabzon
24 Fatma Bostan Akçaabat SML 2006 Trabzon
25 Havva Aktaş Akçaabat 2008 SML Trabzon
26 Kadir İskender Akçaabat SML 2005 Trabzon
27 Onur Koç Akçaabat SML 2004 Trabzon
28 Esra Onak Akçaabat SML 2006 Trabzon
29 Mehmet Şahin Akçaabat SML 2004 Trabzon
30 A.Emre Ergin Akçaabat SML 2003 Trabzon
31 Yakup Terzi Akçaabat SML 2004 Trabzon
32 Yurdanur Aslan Akçaabat SML 2004 Trabzon
33 Fuat Kalıntaş Akçaabat SML 2004 Trabzon 
34 Derya Ergin Akçaabat SML 2003 Trabzon
35 Gazanfer Üçüncü Akçaabat SML 2005 Trabzon
36 Elanur Turan Akçaabat SML 2005 Trabzon
37 Ali Fuat Turan Akçaabat SML 2004 Trabzon
38 Emine Çopan Akçaabat SML 2005 Trabzon
39 Gül Turan Akçaabat SML 2008 Trabzon
40 Habip Yusuf Akçaabat SML 2004 Trabzon
41 Servinaz Ulusoy Akçaabat SML 2003 Trabzon
42 Kadir Ayyılmaz Torbalı SML Kocaeli 
43 Esma Gezer Çubuk SML 2000 - 2004 Gazi Üni.Çevre Sağlığı İstanbul
44 Caner Şehit 2000 Akçaabat SML -Kocaeli Üni Çevre Koruma Bölümü Öğrencisi
45 Leyla Balıkçı Çukurova Üniversitesi Gaziantep
46 Serdar Kurca 2000 Bozöyük 70.Yıl SML Bilecik
47 Derya Tiryaki Çubuk SML Ankara
48 Osman Ertan Gazi Üniversitesi Adıyaman
49 Gülsever Soğancı Osmaniye SML 2004 Osmaniye SHMYO 2007 OSmaniye
50 Meryem Solak Akçaabat SML 2007- Gazi Üniver.SHMYO 2009 Ankara
51 Züleyha Savaş Kırıkkale SML 2000 Kırıkkale
52 Selma Elma Aydın Söke FTO SML 2008
53 Halil Çiçek İskenderun SML 2001 Hatay
54 Atila Yenigün İskenderun SML 2001  Osmaniye SHMYO Hatay
55 Hilal Tanır İskenderun SML 2001 Hatay
56 Gökhan Mandal Kadirli SML 2005 Osmaniye
57 Fatma Türkkahraman Kaplan Afşin SML 2003
58 Alev Kayabaşı Gümüş Kırıkkale SML 2000
59 Tuğba Güler Aydın Menderes Üni.2009
60 Esra Keyvan Kırıkkale SML 2004
61 Neslihan Yüksel Tekin Kırıkkale SML 2000
62 Ayşe Kilinç Gaziantep nizip SML 2006 Gazi üniversitesi 2008
63 Yasemin Güneş Yalçin Afşin SML 2003
64 Osman Dundar İskenderun SML 2001
65 Mehmet Kılıç Nizip SML 2003, İskenderun Yüksekokul 2005
66 Erkut Aslansofuoğlu Osmaniye Kadirli SML 2005
67 Emel Hizar Çubuk SML 2001
68 Mesut Demir İskenderun SML  2001
69 Nözlü Gulcan Torbali SML 2000
70 Kevser Çağlar 2003 İskenderun SML
71 Mahmut Kebapçı Akçaabat SML 2003  Osmaniye SMYO Çevre Koruma 2006
72 Sezgin Sürül  Akçaabat SML 2003, Sakarya MYO Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü 2007
73 Metin Namlı Torbalı SML 2003 Sakarya Üni MYO Çevre 2007
74 İsmail Topal Rize SML 2003
75 Nuray Ateş Rize SML 2006
76 Gülşen Kahya Rize SML 2002
77 Ercan Kotiloğlu Rize SML 2002
78 Önder İbuk Rize SML 2002- Osmaniye SMYO 2005 -Atatürk Üni. Biyoloji 2008
79-Songül Şentürk Akçaabat SML 2000 Trabzon
80-Özlem Özdemir Akçaabat SML 2000 Trabzon
81-Songül Çakmak Kırıkkale SML 2004 -Rize
82-Rabia Dağ Osmaniye SML 2001 İstanbul
83-Meltem Çınar Gebze SML-Kocaeli Üniversitesi Çevre Koruma Mezunu
84-Murat Ekici Afşin SML 2000
85-Sebahat Kör Akçaabat SML 2003 - SAÜ MYO 2006(Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü
86-Ebru Mert Kırıkkale SML 2000
87-Sevda Akyıldız Rize SML 2002 Rize
88-Nurgül Çoban Akçaabat SML 2002 Trabzon
89-Emine Altuntaş Akçaabat SML 2002 Trabzon
90-Mehmet Yıldırım 2003 Sandıklı SML İzmir
91-Tuğba Yıldırım 2006 Sandıklı SML İzmir
92-Adem Çoruh 2000 Gebze SML Kocaeli
93-Nazife Yılmaz 2004 Rize SML, 2006 Sakarya MYO Çevre Kirlenmesi ve Kont.
94-Kamil Ay Torbalı Sağlık Meslek Lisesi- KÜTAHYA
95-Sibel Deveci 2005 Kadirli SML  - Osmaniye MYO   2007 Kadirli / Adana
96-Feride Eroğlu Kırıkkale Atatürk SML 2004
97-Fatma Karakaya Gazi Üniversitesi SMYO 2008
98-Çilem Yalım Söke SML-Adnan Menderes Üniversitesi çevre programı 2010
99-Erdem Sert Uzunköprü Hüseyin Çorum SML 2002
100-Fatih Akbıyık 2003 Hacı Şükriye İpek SML gönen ,2006 Kocaeli Üniv. Çevre Koruma Bölümü Balıkesir
101-Selma Salih Sakarya üniversitesi MYO Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü 2005 Düzköy/TRABZON
102-Veysel Demirci Gazi Üniversitesi SHMYO Çevre 2005
103-Gülcan Cırık Yeşilova-Bozüyük 70.Yıl SML 2000 Çevre Sağlığı Teknisyenliği
104-İlknur Eryılmaz Torbalı SML 2000 İzmir
105-Özgür Uçar Torbalı SML 2000, Akdeniz Üniversitesi Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü 2004
106-Mehmet Coşkun Torbalı SML 2001 Denizli
107-Nilüfer Ayvaz Aydın Sağlık Hizmetleri M.Y.O Çevre Sağlığı Teknikerliği 2011 Bolu
108-Zübeyde Çiftçi Antalya Akdeniz Ünv. Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü MYO 2007 Kırıkkale
109-Bedriye Elgün Seydişehir SML 2001 - Osmaniye MYO Çevre Koruma 2007 Ankara
110-Selda Tunç 2008 Söke SML
111-Şerife Çerçi 2005 Çukurova Üniversitesi Çevre Koruma Mersin
112-Sevtap Şamlı 2003 Rize SML Çevre Sağlığı
113-Cüneyt Mumcu Gemlik Celal Bayar SML 2003 Umurbey Bursa
114-Ayşe Kilinç Nizip SML 2006- Gazi Ünv Çevre Sağlığı 2008
115-Mehtap Rakıcı 2004 Rize SML Çevre Sağlığı
116-Rukiye İnce Kutluer 2002 Sandıklı SML Erzurum
117-Hatice Yazıcı-2003 Rize SML- 2006 Sakarya Üniv.MYO Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü Rize
118-Pelin Dereli 2008 Söke SML İstanbul
119-Zübeyde Çiftçi 2002 Kırıkkale SML-2007 Akdeniz Ünv Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü Kırıkkale
120-Yener Özcan 2000 Elmadağ SML Ankara
121-Işıl Sönmezkuş Edirne Uzunköprü Hüseyin Çorum SML 2003 mezunuyum.Sakarya Üniv. Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü İzmir
121-Gülüzar Öztürk Akdeniz Üniversitesi Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü 2007 ADANA
122-Sinan Avcı 2002 Hacı Şükriye İpek SML Gönen Balıkesir
123-Cemile Ören 2004 Sandıklı SML -2007 Akdeniz Üniv Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü Ankara
124-Zahide Yılmaz 2003 Rize SML- 2006 Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü Rize
125-Hacer Bozkurt 2003 Kırıkkale SML- 2006  Kocaeli Üniversitesi Ali Rıza Veziroğlu MYO. Çevre Koruma Programı Ankara
126-Türkan Türkay Keskin 2002 Gönen SML Balıkesir
127-Firuzan Kaya 2002 SML
128-Kıyasettın Delen 2005 Kadırli SML Ankara
129-Gülşen Kahya 2002 Rize SML
130-Mehtap Engeç 1998 Bozüyük SML-Akdeniz Ü. Antalya
131-Melike Engeç 1997 Bozüyük SML Batman
132-Zehra Karakus 2000 Kırıkkale SML
133-Zeliha Ağca Osmaniye SML 2001 - Osmaniye MYO Çevre Koruma 2007 Van
134-Sedat PİLİÇ Sakarya Üniv MYO 2005  Bilecik
135-Gülbahar Teke Afşin SML 2003 mezunu Çorum
136-Kasim Aydın 2003 Torbalı SML
137-Aydın Gökçü 2003  Bilecik Bozöyük 70.Yıl SML
138-Onur Çelik 2002 Rize SML
139-Seher Kurşun Gebze SML 2006 Gebze Kocaeli
140-Ebru Abacı Bozkurt 2000 Bozüyük Ankara
141-Nermin Demirci 2003 Rize SML
142-Ayhan Göksu 2002 Gönen SML Balıkesir
143-Songül Doğan-2000 Kırıkkale SML
144-Fatma Erdoğan Armutcuk Sağlık Meslek Lisesi 2000 Kdz. Ereğli
145-Ümran Honaz 2005 Çubuk SML Ankara
146-Fatma İlhan Konya SML 2008
147-Mustafa ŞAHİN Gazi Üniv. 2008 Afyon
148-Semih Şimşek ‎2009 Amasya Taşova SML
149-Hacer Üneşi Bozkurt ‎2003 Kırıkkale SML- 2006 kocaeli üni.çevre koruma mezunu
150-Selaattin Özel Gazi Üniversitesi 2012
151-Özlem Özcan Nizip SML 2003
152-Ayla Tunçok Kırıkkale SML 2000
153-Şaban Karakaş Gazi SHMYO 2008
154-Mehtap Efe 2001 Osmaniye SML
155-Fatih Akbıyık ‎2003 Hacı Şükriye İpek SML -2006 Kocaeli üniversitesi Çevre Koruma
156-Hatun Babaoğlan ‎2000 Osmaniye SML
157-Hülya Bülbül Şen ‎2002 ERDEMLİ SML -2009 OSMANİYE MYO Çevre Teknikerliği
158-Yıldız Yıldırım Öcalmaz ‎Gazi üniversitesi çevre sağlığı Öğrenci
159-Leyla Yıldırım Yavuz Kırıkkale SML 2000
160-Tuğba Köşkeroğlu Yılmaz Kırıkkale SML 2001


Son Güncelleme Tarihi 10 Eylül 2012


Yorumlar - Yorum Yaz